Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-01-20, 13:16   #65
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 165
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lenifo Zabrzmiało jakbyś nadal uważała, że w tv są tylko 2 kanały Jest wiele programów jak się wykupi odpowiedni abonament w prywatnej sieci, co jest teraz normą. I masz mnóstwo interesujących programów. Już pisałam, dzięki telewizorowi zwiedziłam cały świat, nie tylko lądowy. Pod kątem zabytków, codzienności, historii, przyrody, badań przeróżnej maści.

Jem śniadanio-obiad. Nie wiem jak to nazwać. Przesmażone warzywa z makaronem i z mięsem z zupy. Pycha.

Jak już piszę, to napiszę Może już pisałam? Nie pamiętam. Wiadomość z myślą o podczytujących. Suszona natka selera jest idealna do zup jako zamiennik samego korzenia selera. Od lat suszymy i tak jak jednak posiłkowałam się tym korzeniem, tak w tym roku tylko suszony do zup i jest super. A jest to dla nas ważne, bo lepiej wychodzi nam natka selera niż jego korzeń.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Lenifo Zerknęłam w net co to za ,,pościel z dymki" ale musisz sama napisać. Raz wyświetla mi się, że to z bawełny, a innym razem, że mikrofibra. Zakładam, że bliżej bawełny, tak?
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując