Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to już czas zakończyć związek?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-02-09, 23:26   #39
Senja_NO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 26
Dot.: Czy to już czas zakończyć związek?

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Jak się spotka właściwego faceta, to się wierzy w miłość do końca życia. Po prostu to nie był ten facet, od początku to czułaś. Jak się człowiek naprawdę zakocha to ma w sobie ten optymizm.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------


To świetnie, że pomagasz zwierzętom, ale mi chodzi o stawianie ich wyżej niż ludzi. Także o to, że przez osiem lat jesteś z facetem i kochasz go mniej niż swojego psa.
Chciałabyś być dla faceta na drugim miejscu, zaraz po psie?
Co to w ogóle za dziwna moda, że zwierzęta są ważniejsze od ludzi. Są bardzo poważne konsekwencje takiej postawy nie tylko dla Ciebie, ale też dla społeczeństwa, które coraz bardziej się zamyka na drugiego człowieka, ucieka od życia w jakieś iluzje (miłość do psa jest łatwa, pies Cię nie zdradzi i nie powie, że gadasz bzdury, nie będzie wolał pić piwa z kolegami niż wspólnego wieczoru z Tobą).
Ja pierdzielę, ale się uczepiłaś tego wątku z psem.
Szczerze to wolalabym trzymać się wątku głownego, a nie toczyć tu dyskusję nt.roli psów w zyciu rodzinnym i singli we współczesnym spoleczeństwie w panstwach rozwiniętych na przestrzeni ostatnich x lat.

Jak widac Ty i ja mamy inne priorytety i podejście. Naprawdę przyjmuje Twoj punkt widzenia i nie namawiam Cię do przyjęcia mojego. Uszanuj też moj. Twoja jakosc zycia jest lepsza jak masz faceta, usilujesz mi wmówić, ze mi tez z facetem bedzie lepiej niz bez. Ja wlasnie skonczylam 40 lat, wiem z czym mi lepiej z czym gorzej, zagubilam się z tym moim utrzymankiem i poprosiłam o pomoc.
Byłam w niejednym zwiazku, rozpadly się i bylo mi mniej lub bardziej przykro,ale szybko sie ogarnelam. Po smierci mojego pierwszego psa otarlam się o depresje i drugi, obecny pozwolil mi na nowo cieszyć sie życiem.
I tak na na Twoje pytanie "Chciałabyś być dla faceta na drugim miejscu, zaraz po psie?" odpowiadam twierdzaco, tzn.kompletnie mi to nie przeszkadza. Gdyby facet mi powiedzial, ze nie spotka sie, bo pies ma np.biegunke albo jest zarabista pogoda i idą na jakis wypasiony spacer to po prostu bym zabrała sie razem z nimi. Mam znajomych psiarzy i naturalne dla nas jest, ze nie przesiadujemy godzinami na spotkaniach, bo te psy muszą być wyprowadzone na spacer. Kazdy to rozumie i nikt nie ma problemu.
Wiesz jak funkcjonuja hodowcy? Cale zycie maja podporządkowane pod psy, a ich kalendarz regulują m.in.wystawy. I co myslisz, ze psiarze odpowiadaja za to, ze spoleczenstwo i w ogole nasza cywilazacja chyli się ku upadkowi?
Otóz nie, przyczyny są znacznie bardziej skomplikowane.
I naprawde bardzo Tobie dziękuję za wszelkie uwagi na głowny temat wątku, ale psa zostawmy w spokoju.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Trudno mi uwierzyć w to, że ten wątek jest prawdziwy, ale jeśli jest: nie zastanawiałaś się nigdy, czy w tym jego mieszkaniu zamiast bałaganu nie znajduje się przypadkiem inna kobieta?

Nie rozumiem rozróżnienia na "związek" i "relationship", przecież "relationship" to po prostu "związek" po angielsku xD nie chce mi się wierzyć w tę historię

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------



Jakby związek z mężczyzną miał polegać na tym, że mnie zdradza, mówi, że gadam bzdury i woli chlać z kolegami, niż spędzać wieczór ze mną, to też bym wolała psa
Watek jest prawdziwy. W ogole ktos jeszxse w dziesuejszych czasach zaklada fikcyjne wątki? Zwlaszcza, ze trzeba się rejestrowac na forum. E, chyba nie. Ale ok, nie wnikam. Ta historia jest niestety prawdziwa.
Kobiety w tym domu nie ma na 100%, jednak te kilka razy tam bylam, zadna by tam mieszkac nie chciala. Obojetnie o ktorej zadzwonie to rozmawia swobodnie.

Napisalam z rozpędu faktycznie relationship, a chodziło mi o situatioship, coś miedzy zwiazkiem a FWB.
Dzięki za zwrocenie uwagi na przejęzyczenie w slowie pisanym.
Senja_NO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując