Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone plamki na twarzy-czy to wina serum?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-02-16, 00:28   #1
Enumix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1

Czerwone plamki na twarzy-czy to wina serum?


Hejka niedawno zaczęłam się wkręcać w pielęgnację i po przeglądnięciu internetu kupiłam sobie krem intensywnie odżywczy krem na noc z ceramidami od Bielenda professional i serum Resibo, The One Smoothing Oil Serum i jak z kremem nie ma żadnych kłopotów tak mam wrażenie że jest problem z serum. Rano po nałożeniu wieczorem serum a następnie kremu na umytą pianką skórę okazało się że mam jakieś dziwne czerwone plamki na twarzy... które znikły po jakichś 10 minutach od porannego mycia buzi pianką. Myślałam że coś źle zrobiłam za krótko poczekałam i serum źle się wymieszało z kremem i zaszła jakaś reakcja chemiczna.. ciężko mi było stwierdzić powód tej sytuacji bo jak już wspominałam jestem w pielęgnacji zielona. No ale wracając, wieczorem na umytą i lekko wilgotną twarz nałożyłam serum i odczekałam 30-40min jak nie dłużej i jak weszłam do łazienki to zobaczyłam że na mojej twarzy znowu są czerwone plamki. Czy ktoś wie o co może chodzić? To reakcja alergiczna czy poprostu zła mieszanka produktów.
Enumix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując