Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-02-29, 07:19   #195
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 646
Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??

Cytat:
Napisane przez Pulsator Pokaż wiadomość
Jestem facet i też nie widzę w tym obciachu bo po co sobie utrudniać życie, mam na łapach skórzane rękawiczki od ok. +5 stopni w dół czyli w sumie od listopada do lutego. Wyglądają chyba nie tak źle z tą kurtką (zdjęcia poniżej) ?

Załącznik 7796381
Oceńcie kobiecym okiem, kurtka i reszta związane z pasją muzyczną. Nawet w większe mrozy tak popylam i ciepło w ręce jest, są dosyć ciepłe choć na takie nie wyglądają.

Ostatnio przy powiewach wiosny spoczęły na dnie szuflady ale pewnie niestety jeszcze będzie powrót zimy i trzeba będzie je przeprosić.

A czapka i coś na szyję to już regularny mróz musi być, bo tak to czupryna wystarczy, robi za naturalną czapkę, a jak już coś na szyję to sweter z golfem zamiast szalika. Ale przy lekkim mrozie to tak jak na zdjęciach jest spoko, tylko czasem kurtkę trzeba zapiąć jak mocno wieje.
Wszystko wygląda super, masz świetny styl

A wątek, chciałabym zauważyć, ma 15 lat
Obecnie w latach 20. (fajnie brzmi, prawda?) chyba każdy wie, że szaliki, nakrycia głowy itp. to żaden obciach, tylko normalne akcesoria, którymi można się bawić i różnie zestawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując