Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-04, 10:37   #1015
keenyek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Kąpiel rozjaśniająca do włosów :)

Hej!

Z natury jestem ciemną szatynką, ale od dłuższego czasu rozjaśniałam włosy u fryzjera na blond. Na sylwestra coś mnie tknęło i stwierdziłam, że mam ochotę na zmiany, więc kupiłam farbę i pomalowałam mój śliczny jasny blond na rudo... Farbowałam w sumie dwa razy, ostatni raz jakoś na przełomie stycznia i lutego. Wyglądam jak wypłowiała wiewiórka...

Jako że moja nauczycielska pensja do najwyższych nie należy (do najniższych też nie, ale mam inne wydatki... xd), a chciałabym wrócić do blondu, nie wydając na to kupy forsy u fryzjera (kwoty rzędu 300 zł wolę przeznaczyć na paliwo do samochodu ), myślałam o kupieniu rozjaśniacza, oksydantu 6% i zrobienia w domu kąpieli rozjaśniającej. Przekopałam Internet w poszukiwaniach tego, jak to działa. Kiedyś taką kąpiel rozjaśniającą miałam przeprowadzaną u fryzjera, ale z moich naturalnie ciemnych włosów do rudości, są to jednak zamierzchłe czasy

Znalazłam rozjaśniacz z Joanny (pudrowy) i oksydant z tej samej firmy, odżywkę/maskę i szampon mam w domu, łącznie z odżywką tonującą, fioletowym szamponem (ten z Cameleo nie ma sobie równych ) i mam zamiar zamówić, jeśli będzie jakikolwiek sens, żeby wrócić sobie do blondu. Ciemniejszy odrost mi nie przeszkadza, bo i tak zawsze miałam robiony lekko ciemniejszy od koloru włosów.

Jak myślicie, warto? Nie warto?
keenyek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując