Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-06, 12:05   #1100
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Judi Pokaż wiadomość
Ja za to nie wiem, jak można mieć podejscie, że wszystko jest ok i tak tylko gadają w momencie kiedy dosłownie łapiemy szpiegów penetrujących nam od wybuchu wojny infrastrukturę krytyczną.
No i? Wiesz ilu szpiegów z USA złapali Rosjanie i na odwrót? Widzisz, żeby ktoś komuś z tego powodu wypowiedział wojnę?
Nikt nie uważa, że wszystko jest ok ale pomiędzy tym, a wysyłaniem polskich żołnierzy na śmierć jest jeszcze multum innych możliwości. Jak się chce machać szabelką to najpierw trzeba mieć tę szabelkę, a my militarnie w porównaniu do Rosji jesteśmy jeszcze cały czas karłem.

P.S.
Zresztą w czym problem? Na Ukrainie działa legion ochotniczy, gdzie przyjmują każdego bez względu na narodowość i płeć. Nikt ci nie broni jechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To jest bardzo delikatna polityczna gra.

Trzeba na tyle stworzyć pozory możliwości, że wyślemy wojska do pomocy Ukrainie, żeby Putin musiał się dwa razy zastanowić, czy na pewno mu się kalkuluje, ale na tyle nie na pewno, żeby nie wyjść na agresorów i nie wywołać trzeciej wojny światowej.

(*Odnosi się wielu państw, nie tylko Polski.)
Bardzo dobrze napisane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Bumblebee_
Czas edycji: 2024-03-06 o 12:05
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując