Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-18, 11:21   #205
Pulsator
Przyczajenie
 
Avatar Pulsator
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 9
Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zabrzmiało nieco... Snobistycznie. "Stylowe" dla każdego może oznaczać co innego (nie wiem co oznacza dla Ciebie), a na bazarach (akurat nie przepadam, ale znam wiele osób, które lubią i sobie chwalą zakupy tam) można znaleźć dobrej jakości rzeczy. Jak i złej. To już kwestia sprzedawcy, budżetu itd. Dla mnie zresztą wszelkie Pepco, Sinseye i inne takie to właśnie bazary nowoczesności - po prostu w CH, pod dachem, ale bazarowy duch zachowany. A przecież mnóstwo osób się tam ubiera. Noszę czapkę z przeceny, z Sinsey właśnie bo serio nie chce mi się wydawać na tą część garderoby więcej, niż 20 złotych. Nie mam być stylowa, a ma mi być ciepło w głowę.

No właśnie stylowość to pojęcie względne i dla mnie np. takie są rzeczy z lat 80/90, które bardziej mi się podobają niż dzisiejsza moda. Lata 80te to dla niektórych dekada kiczu a dla mnie to dekada stylu. Na zdjęciach które w lutym pokazałem to są rzeczy sprzed 30-35 lat.

Pamiętam z lat 90tych że ludzie na ogół fajnie ubrani chodzili o każdej porze roku, też zimą z rękawiczkami, czapkami czy szalikami, czasami wystarczą proste nie udziwniane rzeczy, których dzisiaj brakuje. I jakoś wtedy była większa różnorodność i masa wyróżniających się osób wyglądających dziwnie. A dzisiaj na ogół wszyscy wyglądają podobnie choć niby taka mnogość krojów i kolorów.

Edytowane przez Pulsator
Czas edycji: 2024-03-18 o 11:22
Pulsator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując