Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zauroczenie w młodej dziewczynie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-05, 14:53   #53
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 657
Dot.: Zauroczenie w młodej dziewczynie

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
W tym momencie zabrzmiałaś trochę jak taka narzekająca osoba, jak się jej powie "co właściwie sama zrobiłaś?"
Tak serio, chodziło mi o to, że demotywujące jest patrzenie gdy ktoś za pajacowanie dostaje grube pieniądze, ale z drugiej strony nic samo do nas nie przychodzi. Ci guru którzy radzą oszczędzać na kawie chętnie zarabiają na tych, którzy kupują ich poradniki i webinary. Więc jak ktoś myśli, że wzbogaci się i zarobi na mieszkanie po obejrzeniu filmików oraz rad influenserów/inwestorów to tak naprawdę sam narzuca sobie ogromne oczekiwania, a potem frustruje się gdy jednak nie jest tak kolorowo i mamona nie przychodzi z nieba.
Chyba mieszasz w tym momencie różne kwestie. Ja tam nikomu nie zazdroszczę, jak ktoś się wybił na tiktoku czy innym influencerstwie, to brawo, widocznie wstrzelił się w jakąś niszę, miał coś, co go wyróżniło od innych czy po prostu szczęście. No i na zdrowie mu, mnie tam hajsu nie ujmuje to, że ktoś inny ma. Do pajacowania też trzeba mieć predyspozycje. Natomiast nieprawdą jest, że każdy, kto narzeka nie robi kursów i nie próbuje się kształcić. Może próbuje, ale po prostu to, że każdy wysiłek w końcu nam popłaci to naiwność i myślenie życzeniowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując