Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-09, 10:46   #9
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 277
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Strach zaprotestować gdy ktoś po nas ciśnie, bo można od razu zarobić łatkę toksyka, przemocowca i egoisty.



Autorka nie jest jego utrzymanką, poza tym żyją w nieformalnym związku i przy drogich prezentach dla osoby niespokrewnionej pojawia się choćby kwestia podatku. No i nigdy nic nie wiadomo, dziś są razem, a jutro mogą się rozstać, więc istnieje pytanie tego co wtedy zrobić z takimi drogimi podarunkami.
Patrząc po tym tekście o łancuchu to wierzyć się nie chce że to nie fejk, ale z 2 strony bywają różni agenci.





Jakby postawienie noclegu to nie to samo co fundowanie ferrari...
To jest kwestia postrzegania związków i oczekiwań względem partnerów i związków. Skoro uważasz że ktoś na tobie żeruje i pasożytuje albo jest z tobą dla hajsu to z nim nie bądź. Dla mnie związek to wspólnota. I związki nie są obowiązkowe. Jasne, nie musisz robić wiecznie za świętego mikołaja, ale żeby nie umieć dołozyć więcej do kosztów życia, well.

Nie wyobrażam sobie zarabiając 20k i będąc w 3-letnim związku z chłopakiem studentem na stypenium żałować mu dokładki do lepszego jedzenia (patrz kolacja). Uwięzić w domu bo go nie stać na wyjazd. Albo żeby w ogóle ktoś z pensją xy-razy mniejszą od mojej płacił 4 razy więcej za naszą kolację niz ja za nasze śniadanie. Lol. A rowery serwisuje się w dwupaku jak jesteś w związku i oboje lubicie jeździć tak samo jak nie gotuje się obiadu tylko dla jednej osoby. Jakby mi typ, który co pare miesięcy serwisuje rower o moim powiedział, że będzie mi zakładał łańcuch gdy spadnie to bym z nie wyszla na żadne przejażdzki. Dla mnie zresztą chłop, który nie umie lub mu się nie chce ogarnąć roweru jest niemęski więc. Jak nie ma na to czasu albo szkoda mu paznokci to od tego są serwisy, oczywiście, ale podejście mój rower mam wypieszczony a ty się szarp (i co będzie sobie na wycieczkach paluszki smarem brudził?) to dno i 3m mułu.
Jakby mi jeszcze o wyjazdach za które płacę mówił że mnie na nie zabiera to bym chyba w ogóle wyszła z siebie.

Sknera, leń, wyzyskiwacz dziewczyny o ileś biedniejszej i na utrzymaniu rodziców i egoista.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując