Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-09, 12:36   #19
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 176
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez cytrynka0707 Pokaż wiadomość
Dla mnie krzywdzące i b przykre jest to ze on kupuje np kanape do swojego mieszkania i traktuje to tak jakby to był zakup dla nas obojga i jakbym ja musiała być za to wdzięczna. I tak jest, nie tylko jeśli chodzi o kanape. Czasem potrafi zasugerować ze on płaci większość opłat ale ja do dzisiaj nie wiem bo mi nie powiedział jakie są rzeczywiste opłaty za mieszkanie. Poza tym może jestem roszczeniowa ale wiem ze jak ja bym tyle zarabiała to nie byłoby opcji żeby związek tak wyglądał jak teraz bo po prostu nie jestem taka osoba. Mój facet mimo ze wie ile mam na koncie normalnie czeka az zaplace za jedzenie, bramki na autostradzie jak jedziemy do mojej rodziny i jego przy okazji czy wypomni mi kanape za 9k, gdzie da sie taka kupić za 2&
Ale chyba masz buzię i możesz mu powiedzieć, że mieszkanie jest jego, kanapa też jest jego i niech przestanie ci to wyliczać. Możesz też się wyprowadzić do pokoju na wynajem i niech on się sam rządzi. Jak cię nie stać i on wie, że musisz znosić bycie zależna od niego i jemu sprawia przyjemność takie wypominanie ci, to on ma zadatki na przemocowca ekonomicznego.

Nie chciałabym być w takim związku gdzie wszystko sobie wyliczamy, np nie przyszłoby mi do głowy pytać o zwrot kasy za bramki jak razem jedziemy w odwiedziny. Uciekaj od niego bo będziesz mieć z nim bardzo trudne życie. Stać cię (nomen omen) na lepszego faceta.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując