Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zauroczenie w młodej dziewczynie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-12, 15:27   #63
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 661
Dot.: Zauroczenie w młodej dziewczynie

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Są związki z dużą różnicą wieku, ale trochę inaczej wygląda to w wieku np. 35-47 lat. Jak ktoś wyżej pisał, dla 20-latki 30-letni facet to jednak najczęściej już stary koń. Przynajmniej ja tak miałam w wieku około 20 lat. W sumie, teraz też nie związałabym się z 40-latkiem (mam 32).

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Ja mam prawie 30 i 40 to dla mnie max. Starszy o więcej niż 10 lat? No way. Moim zdaniem tak ma większość kobiet.
Młoda kobieta na samym początku dorosłości w związku z dużo starszym facetem to dla mnie nie do końca zdrowa relacja i zdania nie zmienię. No chyba, że jest wybitnie dojrzała i np. pracowała od 16. roku życia, ale to rzadkie w dzisiejszych czasach. Pamiętam, jaka byłam niedojrzała do ok. 24. roku życia. Po prostu tak młodymi osobami łatwo się manipuluje i łatwo o pojawienie się różnych nadużyc i dominacji, nawet w nieuświadomiony sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując