Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-16, 09:16   #70
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 661
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
W sumie może najlepiej byłoby dla nich, żeby się rozstali. Facet będzie zdaniem niektórych płakać do poduszki bo przecież na pewno jest przegrywem który nie znajdzie innej i nie nadaje się do związku, a Autorka może wynająć pokój/mieszkanie, opłacać wyjazdy, naprawiać rower itp. w całości za własne pieniądze, skoro teraz spotyka ją literalnie przemoc ekonomiczna xd
Nie wiem, z czego śmieszkujesz, skoro to jest realny problem, że dużo facetów w związkach siedzi jak trutnie i nic nie robi, a kobiety wszystko ogarniają. Nawet ma to swoją nazwę w ruchu feministycznym. Tylko że najczęściej chociaż to są małżeństwa albo facet jakoś nadrabia trochę czymś innym, a tu dno i wodorosty.
Facet to niech sobie znajdzie kucharkę i sprzątaczkę i jej płaci. Ale widzę, że dla ciebie tylko "piniądz" ma wartość, to co się robi dla drugiej osoby już nie. Juz nawet nie mówię o aspekcie emocjonalnym, bo to za abstrakcyjne dla ciebie, wiem. Powodzenia z takim podejściem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując