Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wpedzil mnie w kompleksy :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 17:22   #4
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Dziewczyno, uciekaj gdzie pieprz rośnie od faceta, który doprowadza Cię do stanu, w którym prosisz obcych ludzi, żeby ocenili cellulit na Twojej pupie!!!!!!
A tak na serio - to nie będę CI pisać czy jesteś gruba czy nie, bo sama wiesz, że nie jesteś. I czujesz, że jesteś atrakcyjna, tylko, że ktoś zaburzył Twoje poczucie własnej wartości. Zapytaj sie go szczerze czemu to mówi. Może to dla niego temat zastępczy? Nie potrafi rozmawiać o problemach (jak o tej pracy), a żeby się wyładować wytyka Ci niedoskonałości. Jeśli tak by było, to jeszcze nic straconego - wtedy musisz mu pomóc radzic sobie z trudnymi sytuacjami i o nich szczerze rozmawiać (wiem, wiem, łatwo powiedzieć ). Ale jeśli rzeczywiście chodzi o Twoją figure, to niech spada na drzewo i poszuka sobie jakiegoś nieszczęśliwego patyczaka, dla którego życiowy priorytetem jest utrzymanie szczupłej sylwetki :|
A co do brzuszka - to nie bierzesz przypadkiem tabletek antykoncepcyjnych? Bo od nich często robi sie właśnie taki brzuszek, który ciężko jest zrzucić nawet ćwicząc i będąc na diecie - a jeśli tak jest, to bez problemu mu możesz przygadać, że jak mu sie nie podoba to możecie zastosować inną metode antykoncepcyjna - wstrzemięźliwość
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując