Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek -czy to obsesja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-23, 15:15   #7
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 526
Dot.: Związek -czy to obsesja

Cytat:
Napisane przez Ewka1999 Pokaż wiadomość
Koleżanka nie wie, bo mi wstyd że takie coś wymyśliłam. Mój narzeczony mówi że jak się będę pewniej czuła to możemy zrezygnować z nich jako świadków. Tylko że ja widzę że on mnie kocha, robi wszystko dla mnie ciągle się dopytuje jak się czuję pyta się jak u psychologa, tak samo on się bardziej angażuje w ślub niż ja, ciągle coś ogarnia wybiera zaproszenia. Myślicie że gdyby było coś na rzeczy to i tak by się zachowywał tak dobrze w stosunku do mnie? Ja myślę że może byłby jakoś zniechęcony do mnie gdyby coś do niej czuł. Mam wrażenie że ja już głupieję

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Była jeszcze jedna sytuacja a mianowicie przeglądał instagrama swojego i ona wstawiła post swoje zdjęcie i ja zobaczyłam że się uśmiechnął do tego zdjęcia - to był post wyświetlony na głównej nie wyszukał jej specjalnie jak coś. No i to mi nie daje spokoju, moja psychoterapeutka mówi że to że się uśmiechnął nie oznacza że patrzy na nią jak obiekt pożądania i że przecież może wzbudzać w nim pozytywne emocje bo się kolegijemy. Myślicie że przesadzam?
Ludzie biora sluby ,robia dzieci, planuja wspolna przyszlosc i jednoczesnie walą po rogach takie zachowania ci niczego nie gwarantuja .poza tym do tanga trzeba dwojga on moze sobie wzdychac do twojej kolezank a ona moze tego nie odwzajemniac lepszy wtedy rydz niz nic(zwiazek z toba niz bycie samemu) ;-)
Jak ty sobie wyobrazasz wasz slub kiedy ona bedzie stala obok skoro masz taka obsesje na jej temat?
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując