Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-26, 12:59   #17
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 500
Dot.: Dlaczego on taki jest

Cytat:
Napisane przez Kafijka Pokaż wiadomość
Ja pragnę dziecka, on o tym wie, też ponoć chce. On mi mówił od początku, że tam jest jego miejsce i jak siostra się wyprowadzi to będziemy tam żyć bo tak uzgodnił z rodzicami, ale mieszka daleko od Wawy, początkowo nie chciałam o tym słyszeć i chciałam wynajmować, z czasem pomyślałam, że ok mimo że u mnie w domu rodzinnym są warunki na kolejną rodzinę i blisko wawy gdzie pracujemy nie zmuszałam go. Pomyślałam ok, może jednak ten dom u niego to nie taki głupi pomysł. Ale on bogaci siostrę zamiast nas i chce nasze wspólne pieniądze puścić na wynajem obcym i to za 5 koła najmniej, załamałam się!
no skoro od poczatku mowil ze tam sie wprowadzicie JAK SIE SIOSTRA WYPROWADZI to o co ty masz pretensje?
zakladanie rodziny na pietrze w domu twoich rodzicow to przepis na rozpad rodziny wiec wogole przestan o tym wspominac,poroniony pomysl
on cie w niczym nie oklamal ,powiedzial ze mozecie tam zamieszkac jak siostra sie wyprowadzi i tego sie trzyma,ty chcesz z nim zamieszkac i on tez tego chce to logiczne ze skoro siostra tam jeszcze mieszka bo tak ustalili to najlepszym rozwiazaniem bedzie wspolny wynajem
jesli wynajem czegos za 5tys jest ponad twoj budzet to mu to uswiadom i wynajmijcie cos tanszego
o wykopywaniu siostry z jego domu wogole zapomnij bo to po pierwsze nie jest twoj dom,po drugie z tego co piszesz to nie jest nawet jego dom a jego i siostry ,po trzecie on cos ustalil z siostra i rodzicami i nie fair jest go zmuszac teraz zeby te ustalenia zmienial bo ty chcesz tam mieszkac i robic dziecko odrazu
bardzo zle o tobie swiadczy ciagle zagladanie do kieszeni jego siostry i wyrzygiwanie ze sie bogaci bo to nie twoj biznes ,ustalenia byly miedzy nimi zanim ty siev wogole pojawilas i widocznie on slowa dotrzymuje

i tak jak napisalam wczesniej jak ty sobie wogole wyobrazasz ta sytuacje ze on teraz ma wykopac ta siostre narazic sie na konflikt z siostra z rodzicami i ty tam na wspolnym podworku chcesz z nimi po tym wszystkim zamieszkac?czy wogole zdajesz sobie sprawe w jakie pieklo bys sie wkopala?i jeszcze dzieciaka chcesz odrazu robic ,wez zluzuj kobieto,pomieszkaj z tym facetem ,poznajcie sie lepiej zanim zaczniesz rodzic dzieci i planowac zarzadzanie nieruchomoscia na dzialce tesciow
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-04-26 o 13:03
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując