Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-26, 16:42   #32
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 504
Dot.: Dlaczego on taki jest

Cytat:
Napisane przez Kafijka Pokaż wiadomość
Nigdy nie użyłam słowa "wyrzucić", "wykopać", myślałam, że sam będzie chciał ze mną zamieszkać i poprowadzi rozmowę delikatnie, na zasadzie "Siostro, mieszkasz 4 lata itd, zgodzilem sie, żebyś przeprowadziła się w ciąży tu, chciałbym teraz ja ułożyć sobie życie z kobietą " po prostu normalnie, żeby i siostra go zrozumiała, ale on nie chce wiem jsk to jest płacić komuś i płacić za utrzymanie domu. Myślałam, że przemogę się żeby tam żyć i będziemy mieć jakiś start, ja mam 31 lat i pragnę dziecka i te zaoszczędzone pieniądze nie chcę ładować obcym w wynajem tylko już w naszą rodzinę i bobasa , nawet nie na siebie wydawać albo nawet samochód zmienić, a nie pozbywać się pieniędzy które oszczedzam latami ale on nie chce mimo, że ma gdzie mieszkać i on i siostra...

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Wynajem za drogo ...On nie chce inaczej napisałam już tam w odpowiedzi to proszę przeczytaj. I myślałam,,że może z czasem uda nam się zaoszczędzić i kupić gdzie indziej. Ale macie rację, będę zawsze u nich i nigdy nie będę miała prawa głosu to co mu powiedziałam to od samego początku, że chcę z nim być na swoim, ale to też jest wg niego złe bo" nie po to ma dom"

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

On musi mieć w wynajmowanym gabinet do pracy zdalnej... dlatego 5tys plus życie

Ja nigdy nie odłożę... msm wrażenie, że on to robi specjalnie bo wie, że rok ostatni mocno i intensywnie odmawiam sobie i odkladam

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Ja już po prostu nie chcę szukać...

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Oboje jesteśmy atrakcyjni. On pracuje w banku. Ma lepszą pensję znacznie. Ponoć mnie bardzo, bardzo kocha...
Tragedia
Serio brzmisz jak ostatnia desperatka
Te pieniazki co w wasza rodzinke chcesz wladowac beda tez w bloto wywalone jak wprowadzisz sie do chatki na gruncie tesciow ktora oficjalnie bedzie nalezec do nich a tobie tych pieniedzy co w nia wlozysz nikt nigdy nie odda
Wolalabym wydac na wynajem i przekonac sie czy wogole do siebie pasujemy zanim robilabym dziecko
Przeciez on chce z toba zamieszkac na wyajomowanym skoro dobrze zarabia to sie dogadaj zeby pokrywal 60% rachunkow a ty 40% skoro tak cie kocha to powinien to zrozumieć
Ty dziewczyno zrozum ze on nie jest ostatnim czlowiekiem plci męskiej na ziemi to raz a dwa ze skoro ta biedujesz ze zylujesz sobie na wynajem to be wiem czy to dobry pomysl robic dziecko z kims kogo ledwo znasz co jak wam nie wyjdzie jak ty to dziecko utrzymasz?
Wez sie zastanow co toba kieruje bo wydaje mi sie ze stracilas zdrowy rozsadek

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
To nic nie zmienia. Stary piernik na garnuszku u rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z domkiem u nich na podworku ktory nigdy ich nie opusci
Ale kąsek
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując