Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-26, 18:29   #40
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 274
Dot.: Dlaczego on taki jest

No ja się z jednym nie zgodzę - siostrzyczka rodzi kolejne dzieciątko z budową na głowie i na to ma pinionszki ale na domek to nie ma pinionszków więc niech wisi na bracie kosztem jego życia do pindziesiątki.

On jest pod 40, mieszka z rodzicami i nie bardzo mu się chce niezależnego życia.

Na Twoim miejscu z kolei bym się nie pchała do cyrku pt. rodzice, szwagierka i jej mąż i 2 ich dzieci i wy i wszystko to na jednym podwóreczku, kazdy sobie rączke może podać przez okno.

Fajne te teksty że jestes pazera i to spłać mu siostrę. To jest twoja sprawa że on ma jakieś durnowate ustalenia mając prawie 40lat a nie 19? Ta siora to nie ma mózgu że ona może mieć 2 dzieci i rodzinę, a brat, ty, to nie? To ma być układ? On ma zakładać rodzinę jak jej dzieci bedą mieć swoje dzieci i on będzie w wieku ale na dziadka? Lol. To niech ciśnie męża jak mąż z własnego mieszkania zrobił sobie garsonierę, bo jego. Co tam się nie wyprawia, ciekawa rodzinka.
Jest lepszy pomysł, idźcie na wynajem i te 5 koła miesięcznie niech płaci sam. Swoją drogą co to za lokalizacja że musi być 5 koła ? Ty masz tak samo piętro u rodziców, masz gdzie mieszkać, to on ma problem.



Nic z tego nie będzie.



Cytat:
Wiem jak to będzie, moj facet zamieszka w dużym domu rodzinnym z żoną, tam
Nie wiem która ogarnięta i normalna kobieta chciałaby iść w taki układ.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2024-04-26 o 18:32
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując