Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-27, 09:13   #47
MaggieGo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 88
Dot.: Dlaczego on taki jest

Cytat:
Napisane przez Kafijka Pokaż wiadomość
Nie zaplaci 5 tys za mieszkanie sam. Ja wiem, że tego nie zrobi. W zeszłym roku mieliśmy lecieć poza Polskę na wakacje, ale rozsypal mi się komputer i pieniądze, które miałam dac na wakacje, też 5 tys poszło na komputer, tamten stary miałam zresztą z 10 lat. Nie polecieliśmy na wakacje razem, on powiedział, ze za mnie nie zaplaci całości, może tylko dołożyć trochę i finalnie poleciał na wakacje beze mnie, ale za to z siostrą, szwagrem i ich dzieckiem. Poleciał chory bo już było zapłacone. A ze mną chory nie może się widzieć.....

Przeczytałam cały wątek i dużo mi się po drodze komentarzy rodziło, ale ten wpis przecież wszystko wyjaśnia - i sama o tym wiesz. Facet inwestuje w rodzinę, bo wie, że Ty jesteś na chwilę albo od czasu do czasu, żeby zaspokoić jego potrzeby (niekoniecznie seksualne, może po prostu potrzebuje móc mówić, że przecież kogoś ma, żeby go mama nie dociskała o wnuki). Trzyma się Ciebie, widząc, że jesteś zdesperowana, bo chcesz małżeństwa i dzieci, a że robisz problemy, to Cię zbywa tym, co mu w danej chwili przyjdzie do głowy: że siostrę trzeba spłacić, że możecie wynająć mieszkanie, ale za 5 tysięcy, a sam tych 5 tysięcy nie będzie płacić. Gdybyście faktycznie oboje chcieli zamieszkać razem, to zmieścilibyście się bez dzieci u Twoich albo jego rodziców, a zanim by się dzieci pojawiły, to może ta siostra by się wyniosła. To nieprawda, że mieszkanie z rodzicami od razu rujnuje każdy związek - jak związek jest dobry, to nie, a jak już i tak jest na skraju ruiny, to taka zmiana mogłaby mu pomóc.
MaggieGo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując