Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-27, 13:00   #1720
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 159
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinka I jakie radio słuchasz? Ja też nie mogę sobie dobrać. Mój tata lubił słuchać jakiegoś Lato coś tam... nie pamiętam. To chyba jakiś większy program jedynie, bo leciało tylko latem w wakacje. Ale sporo tam gadali. Nie lubię gadania. Nie lubię słuchowisk. Przez chwilę słuchałam radia ... Forma? Jakoś tak. Bo nie było tam dysko polo, mocno ograniczona ilość reklam, różnorodna muzyka, ale też mi się już znudziła, albo zmieniłam czas ich słuchania, bo ciągle wpadałam na jakieś lokalne przechwałki co to zrobią, co zrobili, to nie dla mnie. W dodatku nie mój rejon.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Herbatko U Ciebie cieplej niż u mnie. Chociaż MM chodził w krótki rękawie, ja w sweterku. Ale mnie chyba coś bierze, kuruję się po domowemu profilaktycznie ale czuję, że coś nie jest dobrze, ale na razie ujdzie.

Wysiałam koperek. Zastanawiam się czy już wysiewać ogórki. Zwolnił mi się ,,siewnik" po bobie. Wysiałam kosmosy, ciągle o nich zapominam. Ostatnio wysiewałam je do doniczek ale jednak słabo rosną i kwitną. Z wielkim zainteresowaniem przyglądam się wszelkim, telewizyjnym uprawom w doniczkach. W programach angielskich jest tego mnóstwo. Uprawiają w donicach i pojemnikach absolutnie wszystko a mnie to jakoś nie wychodzi.

Cześć Lenifa
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując