Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-27, 15:19   #59
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 269
Dot.: Dlaczego on taki jest

Cytat:
Napisane przez Kafijka Pokaż wiadomość
Nie zaplaci 5 tys za mieszkanie sam. Ja wiem, że tego nie zrobi. W zeszłym roku mieliśmy lecieć poza Polskę na wakacje, ale rozsypal mi się komputer i pieniądze, które miałam dac na wakacje, też 5 tys poszło na komputer, tamten stary miałam zresztą z 10 lat. Nie polecieliśmy na wakacje razem, on powiedział, ze za mnie nie zaplaci całości, może tylko dołożyć trochę i finalnie poleciał na wakacje beze mnie, ale za to z siostrą, szwagrem i ich dzieckiem. Poleciał chory bo już było zapłacone. A ze mną chory nie może się widzieć.....
Masakra. Facet miesiąc w miesiąc ładuje hajs w siostrę, dorosłą babę co ma 4-osbową rodzinę, męża, 3 domy do dyspozycji, i rodziców też w razie wu za miedzą; a nie mógł zabrać własnej narzeczonej na wakacje bo musiałby jej zasponsorować. Dla mnie to byłby koniec związku, co tam robisz od niemal roku.


Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Totalna bzdura.dorosli ludzie powinni mieszkac osobno nie z rodzicami za sciana.na neutralnym gruncie bez poczucia ze mieszkasz u kogos i tego czy owego nie wolno czy nie wypada
Takie kiszenie sie na kupie generuje problemy wczesniej cz pozniej ,szczegolnie jak sie planuje dzieci to jest jeden z durniejszych pomyslow na jaki mozna wpasc .
To sa ludzie juz po 30tce jedno dobiega 40 co za pomysl siedziec u rodzicow w tym wieku?
E tam. Na start mogliby zacząć, nawet mieszkać na zmiany u jednych i drugich. Problem tylko jeden, facet nie chce razem mieszkać, z łaski jak mu dziewczyna uwspółfinansuje wynajem, chociaż to on ma patolskie ograniczenia żeby jak dorosły móc się skupić na swoim życiu. Chciał mieć pannę na dochodzenie, spotkać się na seksiki, wrócić do domciu, do mamci, tacia i szwagrów.


Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
On mial ustalenia z siostra zanim ty sie tam pojawilas ,nawet jakby ta siostre wyprosil to mialabys pieklo w zyciu tam zamieszkujac to nie moglo sie udac
Kup sobie wlasne mieszkanie ktore da ci niezaleznosc i na przyszlosc nie wchodz w relacje z facetami ktorzy nigdy sie nie usamodzielnili (mieszkaja z rodzicami) to powazny red flag sygnal zeby sie odrazu ewakuowac
Ustalenia się renegocjuje. Podjął decyzje jako singiel, należy podejść do nowych ustaleń, jest narzeczona, własne plany. Niech sobie siostrzyczka urodzi jeszcze trojeczkę i wydłuży budowę o kolejne 15 lat. Ona się go o zgodę na rodzenie dzieci pytała? Bardzo jakoś tak obstajesz że ustalił to czy siamto. Nie jest niewolnikiem ani własnością swojej rodziny. Siada się i obgaduje nowe opcje. Był sam to mu wisiało, dom stał pusty, niech se siostra miała. Chłop się zakochał, ''chce'' mieć żonę i rodzinę to trudno żeby miał czekać x lat aż siostra się narodzi i napobuduje. A jak domek wspólny to albo niech w 2 rodziny mieszkają w tym wspólnym domu albo mieszkają z rodzicami u niego czy u niej i niech nie pajacuje. Brak miejsca na samochód, coraz śmieszniejsze te wymówki - by były, gdyby nie to, że w gruncie rzeczy, smutne.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2024-04-27 o 15:24
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując