Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-27, 16:49   #63
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 489
Dot.: Dlaczego on taki jest

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Ale wiesz, to Ty jesteś takim człowiekiem, że bardzo potrzebujesz miec dzieci dorosłe i ich partnerów byle nie u siebie; z daleka. I nie mówisz jaki masz metraż.

Sa domy po 300-400m i rodzice którym pasuje wspólne życie bo nie chcą byc sami. Jak jest przestrzeń, własne strefy typu choćby i kawałek kuchni że sobie popcorn po nocy uprażysz jak już taki kłopot we wspólnej rodzinnej kuchni to czemu miałoby być źle. W blokach też nie zrobisz burdy i imprezy po nocach, ani śmierdzącej kapusty codziennie gotować nie będziesz, przecież też byś przeszkadzała.
Nie wiem jaki mam metraz mowiac szczerze .mam jedna kuchnie I 4 pokoje na gorze salon na dole (otwarta przestrzen ),dwie lazienki jedna dole druga na gorze
Ja nie mialam I nie mam problemu z moimi dziecmi nawet doroslymi zyjacymi ze mna .moj syn kupil dom w wieku 27lat wczesniej wyprowadzil sie z dziewczyna ale im nie wyszlo I wrocil do domu.moja corka tez wrocila w pierwszym lockdown na rok do domu ale dla mnie jest kosmiczna roznica mieszkac ze swoim rodzonym dzieckiem a z ich partnerem z tego partnera wszystkimi rzeczami z jego nawykami itp
O ile ja tam sie zbytnio nie musiałam dostosowywac to juz dziewczyna mojego syna napewno nie czula sie tak jak u siebie .ja wymagam jakis standardiw moich standardow czyststosci moze sa inne od jej ale musiala podarzac za mimi bo byla u mnie w domu.musieli tez zachowywac sie wystarczajaco cicho jak my juz szlismy spac np .domyslam sie ze u siebie moze puszczalaby glosno muzyke w dzien taka jaka lubi,ale z uwgi ze miszkala u nas tego nie robila moze by gotowala o 11pm ale ja juz spalam wiec nie bylo
to możliwe .Tak samo nie zapraszali sobie gosci na posiadowki bo to moj dom .
Ja widze duza roznice jak zylo mi sie u rodzicow wedlug ich regul a jak zyje I siebie I mozesz mówić co chcesz ale nigdy nie bedziesz czula sie tak swobosnie u kogos jak bys sie czula u siebie .czy zrobisz sobiw kanapke w nocy I zostawisz syf na dole a rano posprzatasz czy to bedziesz tanczyc do ulubionej piosenki albo sobie w samych majtkach nie wyskoczysz do kuchni po wode po glosnym seksie
Jak ty nie widzisz tych roznic to nie mamy o czym gadać
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-04-27 o 16:51
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując