Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-28, 08:02   #1726
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 167
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Niedzielne dzień dobry

Piękna, słoneczna pogoda napawa mnie chęcią do prac ogrodowych.

Będzie mnie mniej. Mogę nawet zaginąć. Największą konkurencją dla Internetu jest książka. Kiedy trafię na taką, która mnie ,,porwie" to w każdej wolnej chwili ją czytam. Dawno już nie natknęłam się na żadną, która by mnie tak wciągnęła. Ma pewną objętość, więc może się zejść. Postaram się tutaj zaglądać. Chyba, że mnie znudzi, bo ja nie mam problemu z przerwaniem czytania.
Wspaniałego dnia Wam życzę


A ja standardowo: kury, kaczki, woda...

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Nie sposób opisać mojego zachwytu. Moja działka to jeden wielki ul. Gdzie nie pójdę słyszę bzyczenie. Dla wielu będzie to zjawiskowe, ale ja bardzo oszczędnie koszę zachowując rośliny w rozkwicie. Głównie mniszki lekarskie. Po tym ochłodzeniu doskonale wiem, że owady, głównie pszczoły są wygłodniałe i będą szukać najbliższego a potem kolejnego pokarmu. Aż się nasuwa sugestia, że ,,wszędzie kwitną mniszki" Ale u mnie jest z małą ilością chemii, tyle co skądś tam naleciało, a po drugie, jak by tak tego było ,,wszędzie" to by nie musiały do mnie przylatywać a mam istny ul. Najbliższy mi znany pszczelarz z pasieką jest jakieś 5 km ode mnie. Znów biedne trzmiele brzęcząc głośno wymijają mnie, jakby ostrzegały, że lecą a ja mam się nie ruszać.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-04-28 o 08:04
Emmi123 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując