Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-28, 11:31   #92
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Dlaczego on taki jest

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
no skoro on cie traktuje jak robaka to dlaczego chcesz z nim robic dzieci i za niego wychodzic za maz?nie widzisz w tym czegos nienormalnego?
dlaczego chcesz zakladac rodzine z kims kto wedlug ciebie cie nie szanuje?chcesz wychowywac swoje dzieci w patologicznym domu ?
Ona chce po prostu bobasa i męża/ślub bo wybiła 30 i presja ze strony społecznej że jeszcze bez ślubu i bez dziecka, wszyscy na FB wokół śluby, dzieci, koleżanki poukładane życia a jej się pali, bo chciała by odhaczyc te punkty, z każdym rokiem szansa spada więc lepiej dorwać byle jakie portki i mieć to odhaczone a potem niech się dzieje wola nieba.

Mój chłopak ma 29 lat, zamieszkaliśmy razem po 4 miesiącach znajomości ponieważ sam nalegał, jesteśmy obecnie w trakcie kupowania nieruchomości, ja na wakacje skończę 31l. Po prostu jakby chciał to choćby skały srały to by z Tobą zamieszkał, a on nie chciał.

A siostra, bądź co bądź ma prawo mieszkać z nim w tym domu, skoro dom ma być podzielony po nich na pół. Nie ma znaczenia że jest on trakcie budowania swojego domu skoro się dorobili to mają prawo. To, że mają również swoje mieszkanie które wynajmują to też ich sprawa i ich dobytek. Ja bym się w to nie wtrącała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując