Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-28, 14:55   #1730
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 172
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cordianka Witaj Jak udało Cię dotrzeć na Zagrodę i do tego odważnie napisałaś, to zapraszam serdecznie do pogaduch na tematy ,,co w duszy gra" . Wyjaśnię od razu ,,odważnie napisałaś" w sensie, że właśnie napisałaś a nie jak wiele osób, siedzi cicho, bo ,,grupa się zna." I co z tego? My jesteśmy bardzo otwarte na nowe znajomości. A gadamy o codzienności i to po x razy, więc można pisać na bieżąco i też będzie się w temacie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Cordianka Pokaż wiadomość
U nas też super pogoda, chociaż po wczorajszych wojażach chyba po prostu posiedzę w domu. Za to też chodzi za mną jakaś zupa...
Cordianka Mam podobnie, chociaż żadnych wojaży nie zaliczyłam. Pogoda jest tak piękna, więc nadrabiam zaległości ogrodowe. Domowe porządki poszły w odstawkę. I na jaką zupę się zdecydowałaś?


Annorl Ze względu na swoje rozsady tego co mamy sadzić nie przyglądałam się na bazarze. Tyle co mijałam i widziałam. Bardziej interesowały mnie rośliny. Szukałam czegoś kwitnącego i płożącego do doniczek ale nic nie znalazłam. W każdym razie rozsad mnóstwo. Wspaniały zakup . Niech zdrowo rosną . Ja też wyodrębniłam z przeróżnych dźwięków na bazarze pisk małych kurczątek, ale nie. Raz się na to odważyliśmy i owszem cena mega atrakcyjna, nawet udało nam się je podchodować ale potem zaczęły się schody. Zdecydowanie prościej i pewniej kupić już starsze.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-04-28 o 14:50
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując