Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-28, 14:51   #97
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 281
Dot.: Dlaczego on taki jest

No to mu dali w wyobraźni skoro nie jest w stanie z tym normalnie żyć.

Dom dzisiaj jest siostry i nie wchodzi w rozważania. Będzie jego kiedy ta zdecyduje się go opuścić o ile w ogóle. W końcu kto jej zabroni nowy dom wynająć i dalej mieszkać w starym. Skoro na pięterku u rodziców nie ma miejsca dla dziewczyny to to samo jakby mieszkał w bloku na 2 pokojach z rodzicami. W znaczeniu i tu i tu nie ma miejsca na dziewczynę i rodzinę w komfortowych warunkach. Ty chociaż możesz przyjąć go do siebie więc masz lepszą sytuację.

Owszem, powinno się dzielić koszty życia i rok wynajmu nie brzmi bezsensownie - ale jakby mi ktoś wmawiał, że jest taki kasiasty, a w praktyce miał 2 domy z czego oba do niczego się nie nadają, i mamił kłamstwami że chce rodzinę i się szybko ustatkować - to niech wynajmuje i tyle. Czemu Ty miałabyś się wypłukiwać z kasy bo on się uparł utrzymywać siostrę i jej męża.
I jeszcze obraża Twoich rodziców czy o ciebie zadbali czy nie. Bezczel i tyle, serio nie wiem czemu od tylu miesięcy to tolerujesz. To znaczy wiem. Masz silne parcie na dziecko tylko ojca dla dziecka brak.
Awanturę to można zrobić raz, dwa razy, ale nic tym nie ugrasz, a jak widzisz od miesięcy że progresu brak tylko w kółko żrecie się o to samo, i coraz bardziej, tracisz tylko czas.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2024-04-28 o 14:55
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując