Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-28, 17:32   #21
Diarmuid
Raczkowanie
 
Avatar Diarmuid
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 63
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Cytat:
Napisane przez zuzkakol Pokaż wiadomość
Słuchajcie dawno nic nie pisałam. W środę się odezwał mówiąc czy możemy porozmawiać umówiliśmy się na 11 w piątek. On pisal że mnie kocha a za chwilę jak UWAGA ja miałam czelność być obrazona za to co zrobił to rzucił ,,w takim razie zabieram w piątek rzeczy i się rozejdziemy" zaraz znowu że mnie kocha. Ale szczytem wsztstkiegi było że on nie przyjechał w ten piątek bo... zaspal xD na rozmowę o związku. Wiem wiem powinnam już wcześniej to rzucić ale myślałam skoro 5 lat z nim to te dwa dni jeszcze poczekam. W sobotę czyli wczoraj napisałam mu że lepiej jak to zakończymy bo nie mam siły (mama nawet się martwi źr wyglądam jak trup) A on nagle nieee jeszcze porozmawiamy w niedziele ale już nawet nie wierze ze przyjedzie i chyba nawet dobrze jak nie. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że ja Ogólnie nie mam mocnej psychiki a jeszcze taki rollercoaster. Ja wszystkie argumenty rozumiem że nie warto ale to głupie serce dalej go kocha. Musi wygrac rozum 🤕

Weź go po prostu zablokuj i po temacie. A rzeczy wypierd___ol skoro to on pierwszy przestał się odzywać. Pewnie mu na nich nie zależy. Teraz może się obudził, bo jego opcja z inną kobietą nie wyszła. Ale od czego ma ciebie, a przecież chłop ma swoje potrzeby seksualne

Ja nie wiem jak bardzo musisz się zeszmacić by w końcu zrozumieć, że nic z tego nie będzie.

Ja nie wierzę w to, że on dopiero od niedawna taki jest. Pewnie całych pięć lat cię tak gnoił, ale niektóre kobiety to lubią. Mają te emocje, których brakuje przy facetach do rany przyłóż.

Przestań marnować czas na gnoja i zacznij w końcu coś działać z tą słabą psychiką. Z terapeutą można dużo zdziałać, trzeba tylko chcieć. W tym stanie szybko wpadniesz w drugie bagno, bo pewnie jesteś kolejką laską co sobie życia bez chłopa nie wyobraża. Ehh...
Diarmuid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując