Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-28, 17:57   #35
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
A czy do hip hopu trzeba miec jakis super glos? Przeciez to jest bardziej mowiene niz spiewanie

No wiesz, ogólnie dobrze mieć talent, ale jest to do wyćwiczenia.


Ale najbardziej popieram radę z pracą w Maku. To jest idealne rozwiązanie na wyjście trochę z bańki, pobycie z różnymi ludźmi, nauczenie się swobodnej rozmowy (praca to zupełnie inna dynamika niż relacje szkolne), tam jest wiele młodych osób, z którymi można sobie niezobowiązująco pogadać o pierdołach jak nie ma ruchu.



Może być też podobna tego typu praca. Ale żadne siedzenie na kasie w markecie, czy praca wieczorami w pustej Żabce, bo to nie o to chodzi.


No i zdobycie środków na zrobienie czegoś fajniejszego. Zapisanie się na jakiś kurs tańca, siłownię albo kupienie gitary.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnagodzina Pokaż wiadomość
Dziś kolejny chapter jojczenia, wybaczcie, ale wyszedłem na spacer - i to nie była dobra decyzja. Widok zakochanych parek w PIĄTEK WIECZÓR wystarczająco mnie podminował. Po drodze wstąpiłem jeszcze do sklepu po energetyka, gdzie, uwaga... poproszono mnie o dowód. Dowód. 23 lata.
Dla kobiety - komplement (choć nie zawsze), ale dla faceta to paskudna potwarz. Nikt nie szuka młodszego brata, tylko partnera.

Ziom, poproszono cię o dowód, bo takie jest prawo. Tak do 30 mnie też pytano, bo nigdy nie wiadomo, czy to nie jest dojrzalej wyglądająca 16-latka, albo pytano wszystkich jak leci.


Nikt nie szuka człowieka, który w każdej guanosytuacji bez znaczenia widzi dla siebie potwarz. Przestań zwalać swoje wszystkie problemy na twarz.


Podobali mi się tacy brzydale, że nawet nie wiem, jak to się stało czasem. Ale byli ciekawi, mieli fajne zainteresowania i robili coś ze sobą.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując