Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-29, 08:10   #37
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 317
Dot.: Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość

Cytat:
Napisane przez czarnagodzina Pokaż wiadomość
Mcdonald raczej nie wchodzi w rachubę, trochę z podobnych powodów co prawo jazdy. Obawiam się, że nie wyrabiałbym normy, ew. w pierwszym dniu poparzył palce na frytownicy, coś zepsuł etc. Jako "najsłabszy w stadzie" pewnie stałbym się kozłem ofiarnym zespołu. Mam ogromny szacunek do osób, które pracują w fastfoodach, bo tam trzeba mieć szybkie ręce i stalowe nerwy. Grafik może jest elastyczny, ale cała reszta to sztywna fucha - nie dla mięczaków.
Szukasz wymówek. Szkoliłam ludzi zawodowo na produkcji. Mieli te same obawy co Ty. Moją rolą było też podejście stricte psychologiczne by przekonać że każdy jakoś zaczynał. Gorzej, lepiej, ale nawet te niedowiarki niewierzące w siebie były zdziwione, że jak się człowiek na spokojnie wyszkoli to wprawa przychodzi z czasem. Życie to rutyna i jeszcze więcej rutyny. Wiem że przerażają Cię początki, ale przywykniesz, jak każdy.

Cytat:
Napisane przez czarnagodzina Pokaż wiadomość
Tego kierunku, na który się wybieram niestety nie ma formie zaocznej Na tyle, na ile mogę zdradzić jest to bardzo pokrewne do bibliotekarstwa. Syn koleżanki mamy (brzmi jak z mema xd) ukończył te studia - pracuje teraz w centrum multimedialnym. Nine to five w ładnym, klimatyzowanym pomieszczeniu, głównie klikanie w komputer, załatwianie jakichś e-sprawunków. Nie przynosisz pracy do domu, nie obciążasz nią głowy po godzinach. Wolne chwile będzie można poświęcić na rozwijanie hobby i szukanie drugiej połówki.
Żartujesz? Dosłownie brzmisz jak z mema.
Skąd przekonanie że dostaniesz taką pracę jak syn koleżanki mamy? xD Skąd przekonanie że w ogóle dostaniesz po takim kierunku ofertę jakiejkolwiek pracy?

Twoje jojczenie przybiera coraz fajniejsze formy. Na wszystko masz argument. To nie i tamto nie. Bo się jeszcze biedny frytownicą poparzysz lol. Skąd wiesz w ogóle jak wygląda praca w maku skoro nigdy nawet nie spróbowałeś? To może po ulicy nie chodź bo auto w Ciebie wjedzie?
Chcesz mieć dziewczynę, to zdobądź się na odwagę i idź do pracy adekwatnej do twojego wieku. Ulotki to są dobre dla dzieciaków, a Ty podobno nie chcesz już za dzieciaka być postrzeganym? W maku czy na produkcji nie będą Cię postrzegać jako dziecko, bez względu na to jaką masz aparycję.

Nie zdziwi mnie, że jak porobisz trochę w normalnej pracy i poczujesz "siłę własnych pieniędzy" to rzucisz w piz*u te całe studia.

Edytowane przez twiggz
Czas edycji: 2024-04-29 o 08:13
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując