Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-30, 10:25   #45
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 465
Dot.: Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość

A ja się troszkę wyłamię i napiszę, że w sumie praca przy roznoszeniu ulotek nie jest zła jak na początek. Od czegoś trzeba zacząć. Czasem im bardziej odkłada się rozpoczęcie jakiejkolwiek pracy, tym gorzej... można dosłownie popaść w lęk przed pracą albo wyobrażać sobie jakieś idealne warunki, które nigdy nie zaistnieją.

Tak po prostu pomyślałam, że Autor mógłby poroznosić te ulotki choćby miesiąc na początek. Pogoda jest ładna, ma czas, ma chęci... To zawsze będzie lepsze niż siedzenie w domu i rozmyślanie o niebieskich migdałach.
Po miesiącu może zwyczajnie to rzucić i poszukać pracy gdzieś indziej, albo poroznosić ulotki jeszcze jakiś czas, albo w ogóle zrobić przerwę i odpocząć. Miłości życia może przez to nie spotka, ale przynajmniej wyjdzie z domu, dotleni się, porusza. A co najważniejsze, poczuje jak to jest realnie pracować, zarabiać pieniądze, mieć stały rytm dnia, obowiązki, jakąś malutką odpowiedzialność.

Jakby co, to mogę dodać, że u mnie w bloku ulotki rozdają osoby w średnim wieku, żadne nastolatki. Tak samo na ulicach, w sumie częściej spotykam ulotkarzy w wieku od studenckiego w górę niż jakiś nastolatków.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując