Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-05-05, 19:51   #194
weronkaa84
Zakorzenienie
 
Avatar weronkaa84
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 4 542
Dot.: Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!

Cytat:
Napisane przez cinnamonelf Pokaż wiadomość
Moje ostatnie testowanie jest z 2023-02-07.... cały czas wysyłam zgłoszenia. Mam instagram, tiktoka ale pewnie za mało obserwatorów. Jestem z Bydgoszczy i widzę ciągle te same osoby wybierane do testów.. Przykre. U mnie panuje zasada, że jesli kosmetyk się nie sprawdza przy testach, to oddaję go siostrom lub przyjaciółkom do dalszych testów. Niestety odechciewa się zgłaszać jak za każdym razem widzi się te same osoby, te same recenzje...
Ja tez ostatnio testowałam chyba w maju 2023 roku. Odkąd pojawiły się pytania o media społecznościowe i liczbę obserwatorów, nie idzie się dostać do żadnego testu. I to prawda, że testują ciągle te same osoby, a masa produktów z testów jest wystawiana na popularnych platformach sprzedażowych. Cóż widocznie osoby bez IG czy TT nie przetestują tak "rzetelnie" produktu, jak osoby, które wrzucą zdjecie na oryginalnie zapakowanego produktu na IG a potem na Vinted.
__________________
Instagramuję i ja
https://www.instagram.com/weronkaa84/
weronkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując