Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-05-06, 18:22   #3323
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
katte25, kiedy Ty to wszystko oglądasz? Te wszystkie seriale i filmy, o których piszesz to dobrych kilka, czasem nawet kilkanaście godzin dziennie
Obejrzałam "reniferka" i nie rozumiem zachwytów ani tak dobrej oceny. Ok, nie jest typowym serialem, porusza wiele trudnych problemów ale główny bohater mnie tak bardzo irytował, nie jego gra - tu było bardzo w porządku, ale jego zachowanie i myślenie. Chciałam wstać i przez ekran mu porządnie przyłożyć, żeby się opamiętał. Może o to chodziło? Można zobaczyć i samemu ocenić, na pewno nie jest to pozycja dla każdego.
Ogarnęła mnie jakaś netflixowa pustka. Tyle nowości i starszych produkcji do obejrzenia a ja nie mam co oglądać.
Jak mam więcej czasu to oglądam więcej seriali, czasami po 2 odcinkach stwierdzam, że to nie to i odpuszczam serial, czasami tez jest tak, że oglądam co drugi odcinek bo fabuła jest tak ciekawa, że nawet jak odpuściłam jeden odcinek to i tak wiem co się w nim działo dzięki kolejnemu.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując