Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak czułości / brak intymności. Zamknięte koło.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-05-07, 11:09   #29
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 490
Dot.: Brak czułości / brak intymności. Zamknięte koło.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Tyle, że on może powiedzieć to samo - rozmawiał ze mną, a ja swojego zachowania nie zmieniłam.
Różnica jest taka, że dla mnie coś innego zmusić się do samodzielnego schowania garnka (który jemu nie przeszkadza, a mi przeszkadza i on o tym wie), zaplanowania wypadu w weekend czy przytulenia, a coś inengo zmusić się do inicjowania seksu, jeśli nie ma się na to ochoty.
A ja tak sama z siebie, bez żadnego bodźca, ochoty nie mam nigdy. I to nie że tylko z nim, zawsze tak miałam.
No tak, właśnie o to chodzi, że jak tak dalej pójdzie, on może zwyczajnie odpuścić i zacząć się rozglądać za kimś, kto będzie go bardziej nakręcał seksualnie. Tak samo jak Ty możesz odpuścić i poszukać kogoś, kto będzie idealnie odstawiał kubki.
Albo będziecie dalej ze sobą trwać jak stare małżeństwo, tyle że w dzisiejszych czasach, kiedy poznaje się wielu nowych ludzi, to już nie jest kusząca wizja i prędzej czy później taka relacja może rypnąć.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Nie mamy ślubu między innymi w związku z tymi inwestycjami, jakkolwiek to zabrzmi, teraz nam się nie opłaca i to głównie moja decyzja.
I pisałam, że to JA robię sowje obowiązki jak pańszczyznę, szybko żeby mieć spokój. Nie mam radości z biegania po domu ze szmatką, pieczenia ciast, jak jego byłe. Chcę to zrobić i mieć spokój.
A nie pomyślałaś, że jesteście raczej niedopasowani? Ja w każdym razie czytając to, co piszesz, widzę jakąś utrudzoną życiem kobietę i faceta, który też powoli ma dosyć - a nie parę, która cieszy się byciem ze sobą.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2024-05-07 o 11:11
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując