Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-03, 22:36   #29
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

a ja mam prawko od roku i musze przyznac, ze tez sie boje jezdzic a czasem strasznie sie denerwuje - szczegolnie kiedy obok siedzi moj tato - z 22 letnim starzem heh wkurza sie kiedy cos robie zle i czasem wybucha klotnia...wtedy to juz mi sie odechciewa wszystkiego i najczesniej moje oczy zalewaja sei lzami bo niedosc, ze stresuje sie jazda to jeszcze tato mnie obok denerwuje

ostatnio z reszta maialam nieprzyjemna sytuacje, skrecajac w prawo ktos z drugiego pasa zajechal mi droge ale na szczescie w pore zareagowala i zahamowalam...ale niestety samochody, ktore jechaly za mna nie wiedizaly o co chodzi i potem wszyscy sie za mna ogladali. Od tamtej pory, a bylo to okolo 3 miesiace temu juz nie wsiadlam za kolko a teraz w dodatku samochod rodzicow nie jest w pelni sprawny;/ troche boje sie, ze na nowo bede musiala sie uczyc i przyzwyczajac.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując