Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-20, 15:48   #1470
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Asiu, proszę o analizę składu:

Profis-Fryzopol, Coco Mask (Maska z mleczkiem kokosowym i glikolem)

Link do KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=258048

aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, propylene glycol, coconut (cocos nucifera) extract, parfum, imidazolidinyl urea, citric acid, glyceryl stearate, PEG-60 hydrogenated castor oil, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolino ne.
Asienko maska nie jest zla,skladowo wyglada dosc przyzwoicie i plus za krotki sklad choc wrazliwe skory moga narzekac na drazniacy konserwant(na czerwono)
Warto sprobowac

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Poproszę o analizę kremu Ziaja, Oliwkowa, 'Lekka formuła':

Skład: Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Isohexadecane, Glycerin, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceresin, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, BHA, Sodium Benzoate, 1-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Gerianiol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alkohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Amyl Cinnamal, Citric Acid.

Czy jest w nim coś zapychającego?
Wyboldowalam potencjalne zapychacze ale czy akurat Tobie zaszkodza to trudno przewidziec
Na czerwono podrazniajacy konserwant,na ktory przede wszystkim musza uwazac wrazliwe i sklonne do alergii cery.

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
dzięki Hexxana- z tego co widać to nic specjalnego ale smarowałam sie nim 2 tyg.w Egipcie i plamy mi nie wylazły ,fakt ze waliłam grubą warstwę,.Chyba znowu go kupię.Pozdro.A.
Ane,przebarwienia/plamy maja to do siebie ze wychodza po czasie i podczas pobytu jak i teraz moglas nie zauwazyc zmian,to podstepny proces.



Cytat:
Napisane przez heidi88 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo ja takze stosuje to mleczko z loreala, bo narazie nie znalazłam nic lepszego
Prosze bardzo
Trudno jest znalezc cos uniwersalnego ale zajrzyj jeszcze na Biochemie Urody maja tam fajny olejek hydrofilny choc oczu nim nie probowalam zmywac to z reszta dobrze sobie radzi.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora