Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki do prostowania włosów-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 18:09   #98
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

cotynato baardzo dobrze Cie rozumiem!
w dzien jeszcze przezyje jak wlosy mi sie skreca, ale kiedy dzieje sie to w klubie dostaje szalu tam wystarczy chwila na parkiecie i juz wygladam jak jeden wielki koltun. a ze na punkcie wlosow jestem przewrazliwiona to wystarczy gorszy dzien i juz mam zepsuta cala zabawe

myslalam, ze kiedy kupie sobie jakis spray do prostowania albo mleczko to skoncza sie moje problemy. a tu d*pa. wydalam tylko nie potrzebnie kupe pieniedzy. teraz zrozumialam, ze to wina prostownicy. mam babyliss pro, ale widocznie na moje wlosy nie dziala. czytalam watek o najlepszych prostownicach i napalilam sie wlasnie na jakas game - duzo dziewczyn je chwali

co do pielegnacji wlosow katowanych prostownica
do niedawna mialam straszliwie zniszczone koncowki. mam ciemne wlosy, wiec bylo to strasznie widoczne takie biale blee. uzywalam waxa, maseczek z olejku rycynowego, ale z tymi koncowkami nie moglam sobie poradzic. kilka dni temu dzieki wizazowi (m.in. Jolie2601 ) dowiedzialam sie, ze wlosy mozna byc odzywka! bylam w szoku, ale to na prawde dziala. mam teraz suuper nawilzone klaki (a mylam dopiero trzy razy), gladkie i lsniace. jednym slowem: BOSKIE
gdyby tylko te wlosy nie skrecaly mi sie na wilgoci

rozpisalam sie strasznie ale napisze jeszcze co robie by moje koncowki wygladaly zdrowo. postaram sie w skrocie
wlosy myje odzywka (balsamem mrs. potters); od polowy nakladam waxa, spinam spinka i siedze z 15 minut w goracej wodzie , splukuje chlodna woda.mokre wlosy spryskuje sprayem elgon (http://allegro.pl/item441278253_okaz...gon_300ml.html tym ) chroni przed temperatura; podsuszam wlosy i malusienienka kropelke oleju rycynowego wcieram w koncowki; susze dalej, po wysuszeniu znow pryskam sprayem, czekam az wyschnie i prostuje potem jeszcze robie inne sztuczki, zeby utrwalic troche ten efekt, ale to juz nie wazne
co do sprayu jest super. slicznie pachnie, wlosy sa po nim mieciutkie. niestety przed wilgocia nie chroni ale to bedzie zadanie mojej nowej prostownicy.

PRZEPRASZAM za taki dlugi post! ale moze komus pomoge

pozdrawiam, buziaki
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując