Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 20:04   #3046
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako w jednych i drugich wyglądasz super .Te czarne są rzeczywiście bardziej klasyczne a te drugie fikuśne ...To zalezy jaki masz charakter.Mnie podobają się plecione na bokach Ivonka a nie myslałaś o trochę delikatniejszej oprawce ? Takiej co nada delikatności tawarzy ???

castrol emolium barierowy jest do tłustej cery a specjalny do suchej
Nie można się malować bo można dostać przebarwień wtórnych.Ja już próbuję,ale pudry kolorowe mnie pieką na twarzy i wracam do natury
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
No to chust, jutro je oddam i szukam innych. Koleżanka bedzie zadowolona bo chciała te czarne, to niech je bierze.
Ja to chciałam takie same szybki nawiercane, bez jakichkolwiek oprawek z dołu czy z góry. No i dobrze szukam dalej.

Ivanoko Też chciałam ci doradzić ,ale nijak nie idze wpisać cię do moich przyjaciół ,ciągle odrzuca może ty spróbujesz?Chyba zaraz wyrzucę tego kompa,co się tu dzieje wszystko mi miga,a ja chciałam z wami pogadać
bo coś mój cosmelan na twarzy nie działa ,albo tak ma być czy co
cosmitki czy któraś też jest w 4 tyg po masce i ma takie same objawy czy to dobrz czy żle
castrol jest offline Zgłoś do moderatora