Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 16:10   #4074
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: essence

Niedawno kupiłam puder mineralny w odcieniu Soft Sand, łatwo go nałożyć na krem nawilżający ale już nakładanie na mineralne mleczko Avene, jest dla mnie trudne.
A czym nakładacie ten puder? Bo ja początkowo próbowałam zwykłym pędzlem do pudru ale jednak lepszy okazał się kabuki, którego kupiłam przy okazji pudru (też essence).

I pytanie do Hosenki: czy mineralną Avenkę destabilizuje puder zawierający mikę i OCTYLDODECANOL?

Skład Avenki:
aqua, titanium dioxide, cyclomethicone, glycerin, zinc oxide, pentaerythrityl, tetracaprylate/tetracaprate, polydecene, c 12-15 alkyl benzoate, aluminia, peg-30 dipolyhydroxystearate, sodium chloride, peg/PPG-18/18 dimethicone, c30-45 alkyl methicone, peg-45/dodecyl glyvol copolymer, butylparaben, caprylic/capric triglyceride, disodium edta, ethylparaben, hydrogenated palm glycerides, hydrogenated palm kernel glycerides, ci 77492, Ci 77491, isobutylparaben, methylparaben, octyldodecanol, phenoxyethanol, propylparaben, simethicone, sodium myristoyl glutamate, tocopheryl glucoside, triethoxycaprylylsilane, xanthan gum
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora