Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-24, 10:51   #3205
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kochane cosmitki moje!!! Wczoraj też nie mogłam załadować tych zdjęć!!! W pasku narzedzi nie mam takiego czegoś jak zmniejszyć rozmiar czy cokolwiek w tym stylu. Chyba musze najpierw ściągnąć program żeby móc pomniejszać zdjęcia. TZ obiecał mi że to zrobi. Bo sama już ręce załamuje, ciamajda ze mie jak nie wiem co. Ale znalazłam Kompresje- to oczym Lidia wspominała- ale kompresja nie zmiejsza zdjęć. Chciałam wysłać na hama, że może akurat by załadowało i wielka LIPA bo potym zwariował internet i nawet nic nie mogłam do Was napisać.
Wstyt mi i wogole to nie wiem co już sobie o mnie myślicie. Aż sie boje że mnie wykreślicie z cosmelanowego życia.
Droga przez mękę ładowanie tych zdjęć. Cierpliwości mi brak- wam pewnie też na czekanie na zdjęcia.
Contax- Błagam o cierpliwość, kiedy wkońcu bez problemu wyśle swoje fotki. Też polecam Ci cosmelan- Ja już dwa latka jak wyglądam jak człowiek z normalną cerą. Cosmelan to cudo na wszelkie zło.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora