Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-26, 21:32   #840
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę swoim miniaturowym zborem kosmetycznym. Na chwilę obecną desperacko potrzebuję jakiegoś wspomagacza dla podkładu z Chanel, bo jest właściwie przezroczysty i niczego nie kryje
Jakie śliczne palety Inglota I piękne kolory mazideł do ust Wszystkie takie "moje"

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
w tej czesci watku jeszcze sie nie pokazywalam
oto moj skromny zbior

1. podklad, puder, rozswietlacz, korektor
2. brazery
3. roze
4. kilki
5. szachownice
6. blyszczyki
Szachownice po prostu przepiękne Fajny mały zbiorek JT I co mi się jeszcze bardzo podoba,to cienie Clinique-w takich naturalnych kolorkach

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
I ja postanowiłam pokazać mój mały zbiór
1-2 to właśnie mój zbiór otwarty i zamknięty ;p
a reszta to zdjęcia pokazujące gdzie sobie trzymam to wszystko :P dostałam walizkę od tżta bo mu jedna została, oczywiście to nie jest walizka typowo kosmetyczna tylko do sprzętu djskiego hehe no ale wykorzystałam ją i bezpiecznie trzymam w niej kosmetyki pod kluczem i dzięki temu mam pewność że moja siostra nie wyniesie ani nie popsuje mi rzeczy, co się zdarzało bardzo często.



aha i mam pytanie. chciałabym zakupic jakiś dobry pędzelek do pudru prasowanego i sypkiego. bo mój strasznie drapie. interesuje mnie jakiś może z inglota, sephory lu jakiś inny sprawdzony :P ile taki może kosztować do 20zł kupię?
pozdrawiam
Fajniuki zbiorek,kolejne piękne palety inglota I super kuferek
A pędzel może z Rossmanna?Dziewczyny mocno polecają
moren jest offline Zgłoś do moderatora