Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-26, 21:42   #2419
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Nie zadzieraj z fryzjerem"
Idąc na ten film, byłam zupełnie nieprzygotowana, nie wiedziałam czego mogę się po nim spodziewać. Film dobry dla tych, którzy lubią humor w stylu "Borata", chociaż dla mnie o niebo lepszy od wspomnianego. Jak na ten typ komedii przystało, należy na wszystko patrzeć z przymrużeniem oka. Śmiechu na pewno co nie miara Chyba polecam.
8/10

"P.S. Kocham Cię"
Za długi- to raz, trochę monotonny- to dwa. Nie wiem, w którym miejscu można się tu doszukać komedii, a osoby polecające mi go, tak właśnie ten film określiły... Dramat, obyczaj.. owszem.. ale komedia chyba nie za bardzo. Wyciskacz łez? Nie dla każdego, ale momentami ściska coś za serce. Nie najgorszy, ale też nie fenomenalny. Istotne jest to, że trudno rozgryźć co się stanie w dalszej fabule filmu. Przynajmniej mi było trudno, choć może jestem mało spostrzegawcza
6/10

"Dziewczyna z Jersey"
Ściągnęłam, dowiedziawszy się, że gra tam Ben Affleck. Uwielbiam tego aktora, jest boski Ryczałam na tym filmie jak bóbr. Tym razem się zgodzę, że to typ: komedia + dramat. Nie potrafię obiektywnie ocenić tego filmu, bo dla mnie każdy, w którym gra Ben jest po prostu świetny. Warto też wspomnieć o Jennifer Lopez i Liv Tyler, które są znakomitymi aktorkami. Moja subiektywna ocena:
10/10

"Przebudzenie"
Poszłam na niego z nastawieniem, że co chwila będę zamykać oczy, a tu o dziwo, nawet sceny, w którym kroili głównego aktora (Christensen Hayden) nie były na tyle drastyczne, żeby mnie skłonić do odwrócenia twarzy od ekranu. Trzeba przyznać, że film złamał konwencję, był inny, ja przynajmniej nigdy podobnego nie oglądałam. Nie żałuję, że na niego poszłam, choć prawdę mówiąc spodziewałam się po nim dreszczy, albo milczenia po seansie (robię tak, gdy film naprawdę mną wstrząśnie).
7/10

"Jumper"
Polecam. Ciekawy, chociaż przyznam, że nie przepadam za tego typu filmami, ale on ma coś w sobie. Hayden Christensen tym razem mi zaimponował, sama nie wiem czemu wcześniej za nim nie przepadałam. Świetna gra aktorska, a i prezencja godna podziwu Ocena nieco zaniżona ze względu na typowo przygodówkę, za którą, jak wspomniałam, nie przepadam.
6/10


A teraz wybieram się na "Jaja w tropikach". Czy ktoś może mi go polecić?
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora