Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-27, 15:45   #4652
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Question Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość

Z kulek jest jeszcze trzecia wersja, bodajże 01-Mythic - i tam ta mieszanka jest powalająca:zielony, różowy, biały... Nie ukrywam, ze ta mnie chyba najbardziej interesuje. Dziewczyny, jakieś wskazówki?
mam te kuleczki są bardzo jaśniutkie, pamiętam, że kupowałam właśnie ze względu na te różne odcienie kulek (każda ma inną "funkcję"), dają ładne rozświetlenie buźki, nie sprawdzą się jako normalny puder, bo są za delikatne ale jako rozświetlacz jak najbardziej OK!


Teraz zastanawiałam się nad kupnem jednego z odcieni jakie opisywała
Leoreth - mam do Ciebie pytanko, bo pisałaś , że masz odcień 02 - czy on jest najjaśniejszy? bardzo chciałabym taki , który mogłabym użyć zarówno jako rozświetlacz jak i bardzo delikatny róż do policzków i nie wiem czy odcień 01 nie jest jaśniejszy? ?-nazywa się Mythic Parfait

Mam jeszcze pytanie , czy ktoś może polecić dobrą bazę pod puder ,taką która rozjaśni koloryt cery, ale sama w sobie jest bez koloru?
Nie mogę używać podkładów , ponieważ są dla mnie za ciężkie, używam tylko pudru.

na razie wyszukałam na kwc:
Lancome, Transparence Base de Teint i Clarins, Eclat Minute Instant Light Complexion Perfector ale nigdzie w necie jej nie ma do kupienia

trzecią jaką znalazłam to baza Gosh, Velvet Touch Fondation Primer (Baza pod podkład) - dziewczyny możecie mi doradzić?

__________________
Say That You Love me...


Edytowane przez MonikSee
Czas edycji: 2008-09-27 o 17:48 Powód: dopisanie
MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora