Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - XENA popełnia decoupage
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-28, 20:13   #2
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: XENA popełnia decoupage

Witaj wśród pozytywnie zarażonych decu
Bardzo ładny debiut
Bezapelacyjnie podoba mi się karafka, pomysł z niedomalowaniem całości jest super i bardzo ładnie Ci to wyszło. Karafka pierwsza klasa.
Pudełko na herbatę też bardzo ładne, zwłaszcza z zewnątrz podoba mi się bez zarzutu. Co do środka to nie wiem, czy te zamalowania jasnego tła ciemną farbą z krawędzi było celowe czy nie? Wygląda jakby pędzel niechcący wpadł na jasne tło Jeśli to celowe to ok, chociaż ja tutaj wolałabym pozostawienie krawędzi ciemnych a tła pod kwiatami jasnego bez zamalowań ciemną farbą bo wygląda to trochę mało starannie Ale ogólnie pudełeczko jak najbardziej ok, bardzo ładne zrobiłaś na nim przecierki, które je pięknie postarzyły.
Słoik kawowy super, taki...czarny Podoba mi się razem z podkładką
Lampka bardzo ładna, tylko pokusiłabym się o lekkie pocieniowanie dookoła motywów. Ale i bez tego lampka jest bardzo wdzięczna.
Ostatnie pudełko nie w moich kolorach, trochę odstrasza mnie ten ciemny kolor na wierzchu, ale kolorystyka to zawsze indywidualna rzecz I nie dawałabym tych małych różyczek na wierzchu, giną za tą krawędzią. Poza tym sama kompozycja pudełka byłaby ok.
Ogólnie bardzo ciekawe prace, pokazuj dalej co tylko zrobisz bo naprawdę fajnie się Twój wątek zapowiada
Ale w tej serii karafka, pudełko na herbatę i słoik na kawę naprawdę rewelacyjne
Gratuluję debiutu
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując