Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-29, 21:19   #2705
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Dzień dobry paniom nie odzywałam się kilka dni ale cały czas podczytuje
Ogólnie to u mnie trochę lepiej w wekend sie zabawiłam i wszystko ze mnie uszło tak jakby A tak w ogule to chyba się zakochałam ale ciii

Mam też do was pytanie bo słysze ostatnio dużo dobrego na temat bazy oligo vichy czy któraś ma? i powie mi coś o niej? i czy nie wiecie czy gdzieś dostane próbki bo chciałam kupić ale muszę sie teraz liczyć z pieniędzmi i nie chce wyzucić 70zl w błoto
Ajjj... skądś ja znam te motyki w brzuchu, jakie to fajne jest
Mam dwie próbki bazy vichy, tą brązującą i rozświetlające [spore próbki z apteki] obie fajne, mieszam je sobie z podkładem


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dagmaro, ja mam bazę Oligo w wersji brązującej, jestem z niej zadowolona, ale jeśli masz b. tłustą cerę to może Ci nieodpowiadać. Probki powinnaś bez problemu dostać, sama ją odkryłam dzieki próbkom
No ja właśnie też dzięki próbkom ale pewnie sprawię sobie pełnowymiarówkę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobry Wróciłam właśnie z uczelni, dziękuję za kciuki
Mam nadzieję, że zdam, ale profesorek dał nam w kość Egzamin miał być o 12.30, on przylazł przed 13 poczym zaczął robić najpierw wpisy, co trwało godzinę, o 14 wleźli mu do gabinetu seminarzyści i znów pół godziny w plecy Jak już w końcu siedliśmy do pisania to nagle się okazało, że skserował za mało testów i dla 4 osób nie wystarczyło i kazał im przyjść w sobotę Zamiast iść i dokserować te 4 sztuki, albo wysłać kogoś....co za facet
Facet świniak
Ale super że dobrze Ci poszło



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[FONT=Georgia][SIZE=2]EDYCJA: już wiem
Wiecie jak się strasznie zdenerwowałam dziś ... Byłam w Intermarche na zakupach, patrzyłam jakie ciekawe kosmetyki mają, patrze, a tu micel Ziaji za ... 4,15!! A ja mam już 3 i to przeplacone prawie 2 razy (rewelacyjna "promocja" w Naturze)
A mnie ten micel nie przypadł do gusty, kiepsko mi zmywał tusz do rzęs i musiałam mocno pocierać, wróciłam do dobrej dwufazowej ziaji

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Jutro mam szkolenie w tej nowej pracy. Niby ok ale jakoś mam takie mieszane uczucia i dalej przeglądam ogłoszenia. Właśnie wysłałam aplikację na Dermokonsultantkę. To byłoby coś fajnego Przynajmniej się co nieco znam A piszą, że są również szkolenia, więc mogłabym się wiele nauczyć. No ale.. hm. Nie wiem
Coś mi tak jakoś smutno. Idę zrobić sobie zieloną herbatę i niedługo idę poćwiczyć.
Nic sobie dziś nie kupiłam
Może spodoba Ci się, spróbuj, nic nie tracisz

Wróciłam z fitnessu.
Kurcze jakie tam ciacha chodzą ....
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora