Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 20:43   #4692
truskaffka21
Raczkowanie
 
Avatar truskaffka21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
o zgrozo!! wszyscy nauczyciele maja problem z ta klasa, nie do ujażmienial;/ jka nie podziała wychowawca w tej sprawie bede prosiła rodziców na lekcje..;/
aaa i mi cosik dziąsło spuchło;] bu.

to ponarzekane;]
za Moich czasów w podstawówce pamiętam jednego nauczyciela, ktory kazał uczniom wychodzić z klasy jak im się coś nie podobało, przypominając im jednocześnie, że mają nieobecność za te lekcję i że mają dopiero przyjść na zajęcia, jak będą wiedzieć jak się zachować. I takich cwaniaków kilku wychodziło (maks. 2, bo reszta stchorzyła), a na każdej następnej lekcji byli pytani, oczywiście pała za pałą nieobecnosci im sie porobiły, szli do dyrektora i juz.
Rodzice itp. Pozniej jakos się uspokajali, bo jak mieli juz ze 20 pał, to nie było za ciekawie. Ale nie daj im sobie na głowę wejść!

że tez ja chciałam byc kiedyś nauczycielką

żeby nie było że OT, to coś Mnie pobolewa moja druga wyrwana czwóreczka, ale chyba dlatego, że robiłam kilka zdjęć i musiałam szeroko buzię otwierać
i te zdjęcia okropnie wyglądają, zwłaszcza dziura po wyrwanej czwórce JEST OGROOOMNAAA !
a dzisiaj spotkałam kilku znajomych to tylko się uśmiechnęłam "bezzębowo", a sąsiadka śmiała się ze Mnie, bo seplenię(
świnie co?
__________________


08.10.2008 aparat metalowy - góra

Who Wants To Live Forever When Love Must Die
truskaffka21 jest offline Zgłoś do moderatora