Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-01, 11:43   #303
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Jestem bardzo zdziwiona powyższą wypowiedzią.
Jak można używać podkładu pod podkład ?
Przecież LM Minerals czy Bare Naturale to JEST podkład (ang. makeup czy foundation). Poza tym, na instrukcjach wyraźnie pisze by nakładać produkt na suchą, czystą twarz.
Kupiłam przez internet Bare Naturale, bo był dostępny we wszystkich kolorach i nie zawiera talku.
Wczoraj otrzymałam swój Bare Naturale w kolorze najjaśniejszym z dostępnych - Light Ivory 458.
Jest jasny - nie aż tak jasny jak mogłam oczekiwać, ale nie odcina się od mojej jasnej skóry, mimo że pokryłam nim tylko twarz. Miękki pędzelek dobrze rozprowadza produkt, tylko irytuje mnie fakt, że po każdym wytrząsaniu, puder zostaje też na nakrętce. Zakrywa rumieńce i daje lekki mat.
Mój dotychczasowy makijaż był zdecydowanie bardziej matowy, ale mąż powiedział, że z tym podkładem wygląda to ładnie i naturalnie. Próbowałam zmatowić całość prasowanym pudrem z Vipery, ale nie chciał się trzymać.
Wciąż myślę o dodatkowym zmatowieniu i zastanawiam się nad kupnem prasowanego pudru Bare Naturale.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując