Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powiekszyc oczy - tutorial :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-05, 14:49   #23
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Łoooooł! Dziekuje dziewczyny Bardzo mi milo, ze makijaz sie spodobal i, ze moglam w jakis sposob pomoc. Oczy sa przeciez tak wazne przy pierwszym kontakcie i w ogole... mowia, ze sa zwierciadlem naszej duszy Mysle, ze najwiecej w tym makijazu robia kreski - ja ciagle ucze sie i powoli dochodze do precyzji chociaz ciezko z tym jest... Prawde powiedziawszy, to w ogole nie umialam ich malowac, a raczej robilam to zle! Dopiero miesiac temu kolezanka pokazala mi jak ona to robi, a mianowicie łapie palcem miejsce gdzies w polowie skroni, naciaga na zewnatrz i wtedy maluje. Ona to robi z zamknietymi oczami ja ich nie zamykam I nigdy nie maluje tak, ze jade zaczynajac cienka linie i pozniej w tym samym czasie pogrubiam. Najpierw robie cienka linie, a dopiero pozniej im blizej zewn. kacika tym wiecej razy robie kreske w tym miejscu i jakos tak wychodzi mi grubsza z tego - ale mysle, ze kazdy bedzie mial tam swoj sposob - trzeba cwiczyc, to pewne! Pozniej pewnie bedzie nam to zajmowalo 30 sekund I ja maluje oczy kredka - jest bezpieczniejsza od eye-linera chociaz zastanawiam sie nad tym zeby najpierw namalowac kredka, a pozniej eye-linerem - makijaz na pewno bedzie jeszcze bardziej wyrazisty i trwalszy.

Co do cieni jakich uzylam, to troche lipa z tym, bo kupilam je w Londynie wraz z kuferkiem na kosmetyki wiec nie sa zadnej znanej firmy - jest to paletka roznych cieni i roznych odcieni brazu - jest 6 odcieni. Ale wiem, ze Inglot ma duzy wybor. Ja uzylam takiej zgaszonej/ jasnej brzoskwini/lososia na cala powieke a nastepnie odcienie cieplego brazu, no i na luk brwiowy jasniejszy odcien - taki jakby krem/jasny bez. Mysle, ze z powodzeniem znajdziecie cos w sklepach Uzylam tez do tego kredki Bourjois (pamietajcie by byla naostrzona dobrze!!!) A brwi to kredka Miss Sporty, ale to nie jest kredka do brwi a EYE PENCIL odcien 002 solid.

A co do makijazu na codzien, to mysle, ze z powodzeniem mozna zrobic tylko kreske u gory, ale delikatniejsza (nie tak gruba) i wytuszowac tylko gorne rzesy raz i bedzie super Jezeli chcialybyscie zeby przygotowala dla was jakis inny tutorial, to jestem otwarta na propozycje

Dojota!
Co do oczek gleboko osadzonych, to sprobuj ten makijaz ktory zaproponowalam, ale gorna kreske nie roba od wewn. do zewnetrznego, a od "momentu" gdzie zaczynaja Ci sie rzesy w wewn. kaciku (to jakies 3/4 powieki) - powinno pomoc

Pozdrawiam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując