Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - za szybko!
Wątek: za szybko!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 12:25   #24
mirage23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 38
Dot.: za szybko!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
dokładnie i o tym że nikogo jeszcze tak nie kochał

mówi tylko dlatego żeby się z tobą przespać

miłość to nie słowa a czyny
Cytat:
Napisane przez gosiaczek_ch Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze chlopak ma potrzeby jesli zaczal szybko zycie seksualne i nie dziw sie ze mu sie chce.najważniejsze abyś to ty była do tego gotowa a nie przez mus.niemasz pewnosci czy niemowil poprzednim ze tez sa najwazniejsze i chce z nimi spedzic cale zycie.wiec ja na twoim miejscu poczekałabym.pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że to "całe życie" ogranicza się do najbliższych kilku miesięcy "chodzenia" i poznawania swoich ciał
Cytat:
Napisane przez Nathaliaczek Pokaż wiadomość
No cóż, w zasadzie zgadzam się z Lexie, więc nowych rad nie będę dodawać. Ale zachowanie faceta podjeżdża mi tzw. "dowodem miłości" - którego nie masz obowiązku dawać. Zrobicie to, kiedy będziesz gotowa, bo inaczej to nie będzie miało żadnego sensu, a już na pewno nie będzie dla ciebie pozytywnym przeżyciem. Wytłumacz mu to; jest przecież tyle możliwości zaspokajania potrzeby bliskości, nie tylko seks...
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Jeśli na Ciebie naciska i nie chce zrozumieć, że potrzebujesz więcej czasu, to moim zdaniem chodzi mu tylko o seks i Cię nie szanuje. Gościu udaje głupka, próbuje na Ciebie wpłynąć w znany nam wszystkim sposób - "Skoro się kochamy, to po co czekać? Udowodnij mi, że mnie kochasz". Zachowuje się jak prymityw, co to nie potrafi swoich popędów powstrzymać. Wniosek? Kopnij go w tyłek...
Cytat:
Napisane przez kosheen Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mu nie ulegaj. Jak nie jestes gotowa, to jesli Cie tak naprawde kocha to zaczeka. Mi tu troche wyglada na to, ze jemu tylko na tym zalezy. Gadac to kazdy moze, ze Cie kocha, ze planuje z Toba przyszlosc itd... Tak naprawde udowodni jak Cie bardzo kocha, gdy poczeka kiedy bedziesz na to gotowa. Bardzo mi sie podoba Twoje podejscie do tej sprawy, widac ze sie szanujesz i dobrze na tym wyjdziesz, jak mu pokazesz, ze nie wszystkie dziewczyny sa takie jak jego "poprzedniczki". Jak on tego nie doceni, to na pewno ktos inny to zrobi. jesli na Ciebie nie poczeka, to znaczy, ze nie jest Ciebie wart. Nie zmieniaj swoich pogladow, bo sa jak najbardziej sluszne!
Podpisuje się pod tymi wypowiedziami obiema łapkami. Poza tym znam parę, która jest już grubo po 20 (On 24, Ona 23). On był doświadczony, Ona niedoświadczona, a dziewictwo bardzo wiele dla niej znaczyło, nie należała do osób które tak poprostu je tracą z przypadkowym facetem. Miała 23 lata i była nadal dziewicą, sporo rozmawiali na temat seksu i o swoich oczekiwaniach w tym temacie, o zrozumieniu. Coraz intymniejsze peiszczoty przestawały mu wystarczać, ale ona nadal nie była gotowa. Mimo swojego temperamentu seksualnego rozumiał ją i kochał, bo zawsze powtarzał, że zaczeka ile będzie trzeba, że zaczekają tyle ile będzie trzeba, żeby ona czuła się komfortowo. Czasami widać było po nim, że bardzo chce sie z nią kochać, ale wytrzymywał, mówił nawet, że bedzie malował ściany ale wytrzyma to wszystko dla niej... Oboje nie chcieli czekać do ślubu, On często się pytał czy jest już gotowa i przyjmowal odmowę jak prawdziwy facet, brał zimny prysznic. W końcu ona zapragnęła tego tak bardzo jak On. Stalo się tak jak w jej najpiękniejszych snach - a rozpoczęło się od kolacji przy świecach, którą sam przygotował.

To jest dla mnie miłość. Słowa chłopaka autorki wątku - jeśli nei chcesz się ze mną kochać to znaczy ze nie chcesz ze mną być - nie są nawet jej zalążkiem. Kochana podchodziłabym do tego faceta z dystansem, mi się wydaje, że możesz być kolejną którą zaliczy. A jesli mimo Twojego odmawiania, wytrzyma i zniesie to jak pawdziwy mężczyzna, to znaczy, że się myliłam. Powodzenia
mirage23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując