Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 08:34   #3452
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Snow będę chciała przy najbliższych aptecznych zakupach poprosić o próbkę tego kremuMogłabyś coś o nim napisać?Jaka konsystencja,nawilżanie,c zy się lepi itd?
Po dwukrotnym użyciu mogę napisać, że ma taką "wodną konsystencję" tzn. ja czuję, jak woda z niego wnika w mój naskórek i to jest fantastyczne uczucie. Wydaje się lekki, ale fajnie nawilża, w ogóle się nie lepi, ma ładny, delikatny zapach.
Gdyby nawilżanie wydawało mi się kiepskie, to bym nie kupiła

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ooo, i jak Ci się podobają te maski ?

Ja mam próbki Riche i Legere, ale jeszcze nie używałam. A kupowałaś przez net? Jakie miniprodukty dostałaś ?
Mnie nawet ostatnio korci, żeby sobie coś kupić, ale nie wiem co Chyba wyrzuty sumienia nie dałyby mi spokoju, gdybym kupiła coś co jest mi zbędne.
Tzn. maskę oczyszczającą użyłam Nuxe, tylko uspokajająca Ziaji. Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję, trzymałam ją ok. 25 minut i potem zmyłam przy pomocy wody termalnej. Niestety nie dostrzegłam zaniku zaczerwienień, ale skóra była gładka i miękka. Dam jej jeszcze szansę

Kupowałam w stacjonarnej - zapłaciłam 53 zł, ale nic więcej nie chciałam kupować, więc w aptece internetowej wyszłoby na to samo, a gratis dostałam żel Toleriane pełnowymiarowy i miniprodukty: mleczko Iso-Urea, mleczko Lipikar, mleczko do demakijażu, 2x Hydreane Legere, Effaclar M, Nutritic 2,5%.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora