Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 11:42   #3473
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
mnie ostatnio bardzo pozytywnie Sephora zaskoczyła fakt, nie byłam sama, tylko z Tatą. Wydaliśmy niecałe 40zł i dostałam miniaturkę ich tuszu pogrubiającego (dzisiaj testy ) i próbkę perfum na ogół choćbym 200zł wydała, ledwie marną próbeczkę np podkładu dostaję (i to w kolorze hebanu ) albo i nie
Czy ten tusz to nie przypadkiem Lash Plumper Sephory? Też kiedyś ją dostałam, byłam zachwycona i niedawno kupiłam pełnowymiarowy. Dałabym głowę, że ten w miniaturce był o niebo lepszy...

Nawiasem mówiąc właśnie tym tuszem mam pomalowane rzęsy na wklejonym dziś kilka postów wyżej zdjęciu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też się zgadzam, jak farbowałam całe włosy, to tylko w domu i tylko Recital Preference. Nie były zniszczone, kolor zawsze wychodził bajeczny - równy, lśniący, intensywny.
Ice, a jakich kolorów Recitala używałaś? Ja miałam Stockholm i byłam megazadowlona. Teraz mam popielaty Viking i zastanawiam się czy będzie się mocno spierał W jednej recenzji wyczytałam, że schodził pozostawiając zieloną poświatę

Dziewczyny, czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry, lekki krem pod oczy w akceptowalnej cenie ? Ta rozjaśniająca Ziaja nie radzi sobie z moimi cieniami. Dziś spróbowałam nawet zaaplikować White Lucency Shiseido na noc pod oczy - efekt natychmiastowy niezły, ale na dłuższą metę to za duża inwestycja.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora