Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto mi zrobi pazurki ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-12, 15:17   #40
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Znak wykrzyknienia wskazuje przede wszystkim na silne zabarwienie uczuciowe wypowiedzi. W zakresie użycia wykrzyknika piszący ma dużą swobodę. Jeżeli wypowiedź wyraża silne uczucia, możemy postawić na jej końcu dwa, a nawet trzy wykrzykniki. Więc jak widzisz ten znak nie ma specjalnie wiele wspólnego z aprobatą lub jej brakiem.

Nie przypominam sobie zebym sugerowała jakoby Jaś / Janusz był nienormalny. Napisałam natomiast ,ze jego obecność i aktywność na tym forum jest nienormalna. Użyłam tego slowa w znaczeniu - niecodzienna, niezwykła, nieszablonowa, niestanardowa. Nie moja wina ,że wg niektórych to okreslenie posiada jedynie pejoratywny wydzwięk.

NIe wiem też co jest tak bulwersującego w przywołaniu przeze mnie zjawiska pedofilii... Ustosunkowałam sie do pytania Jaśka i wyraziłam swoją opinię na temat hipotetycznej sytuacji. Wg mnie za duzo ostatnio trąbi się o takich niebezpieczenstwach zeby łapać klientow gdzie i jak popadnie. I dlatego JA ze wzgledu na moje przekonaniaczy obawy, zabiegu na Jasiu bym sie nie podjela. Co nie znaczy ,że oskarżam go o pedofilie czy inne zbocznia bo tego nie zrobilam.
Co więcej prowadziłam już wczesniej z wyżej wymienionym kilka rozmów, w dość przyjacielskim tonie i nie wydaje mi się zeby istniała tu potrzeba i sens występowania w roli obrońcy rzekomych uciśnionych.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując